top of page
  • Writer's pictureחץ-דוד

השנאה הבלתי מודעת ובלתי מוצדקת נגדנו, חברי וחברות קהילת צרכני וצרכניות הקנאביס

עו"ד חץ-דוד, ראש ראשי החצר של קהילת צרכני וצרכניות הקנאביס


"אומרים שזה מסוכן,

אומרים שזה לא לעניין

אומרים שזה עושה רק בעיות

אבל האמת, זה עושה רק טוב"

מתוך השיר "עושה לי טוב" של שי ליבוביץ


ברצוני להתחיל את המדריך לחברי וחברות קהילת צרכני וצרכניות הקנאביס הזה במסר החשוב ביותר שאני רוצה להעביר בו: צריכת קנאביס זה דבר טוב. קנבינואידים זה טוב. THC זה טוב. עבורי צריכת הקנאביס עשתה ועושה רק טוב ולכן בחרתי בשיר "עושה לי טוב" כשיר הקמפיין כאשר ניהלתי את מסע הבחירות של עלה ירוק בבחירות 2015.אנשים צורכים קנאביס כי זה עושה להם טוב, כי זה משפר את חייהם. לא צריך רישיון ממשרד ממשלתי, ובוודאי לא ממשרד ממשלתי מושחת, כדי להוכיח שחומר מסוים עוזר לבן אדם מסוים, צריך פשוט להסתכל על החיים של הבן אדם - אם הוא סה"כ שמח, מתפקד, חי חיים מלאים, מועיל וטוב לסביבתו, ולזכור שאצל אף אחד לא הכל מושלם (רחוק מכך) - אז הכל טוב אצל הבן אדם.

כי המטרה של החיים היא לא "לאכול מלפפון חמוץ ולא פלפל חריף" וגם לא "לעשן רק טבק מורעל בפסולת תעשייתית ולא פרח קנאביס מיובש" - זה לא אמור לענין אף אחד! מה שחשוב זה שתהיו שמחים, מתפקדים, טובים לעצמכם, למשפחתכם, לסביבתכם, תאירו פנים, תודו לאנשים שעוזרים על ידי הכרת טובה ותפיצו את הטוב בעולם. כל המטרה של החוק שיצר את השיטה הכספית-קניינית - היא לעודד את המטרה הזו.

אז אם מישהו הוא אחלה בן אדם שכזה, טוב לו בחיים וטוב לסביבתו איתו, זה אומר שכל חומר שהוא צורך לא רק שלא מפריע לו, אלא יש להניח שעוזר לו להיות האדם הטוב שהוא.אופציה שניה היא פשוט לשאול את הבן אדם ולקבל את דעתו. כל אדם יודע מה טוב לו יותר טוב מכל אדם אחר ומכל מכשיר מדידה מכני או חשמלי שימציאו.

אומרים לנו שקנאביס משנה את המח – זה לא נכון. אומרים גם שחשיפה לסרטונים משנה את המח – וגם זה לא נכון. מידע משנה את המוח, וזה בסדר, כך המוח אמור לעבוד - הוא אמור לקלוט מידע, ללמוד ולשפר את יכולות התגובה. שינויים במח - זה לא דבר רע. באמת הייתם רוצים שהמח שלכם לא ישתנה מיום לידתכם?


קנאביס מייצר שינוי בדפוסי החשיבה וגורם למחשבה מחדש על כל מיני דברים, והמידע החדש שמתקבל כתוצאה מהמחשבה המחודשת הזו משנה את המח. בדרך כלל – מדובר בשינוי לטובה. ככה זה לפחות היה אצלי: אני יותר שקול, פחות כועס, יותר אחראי, פחות מאשים. יותר סקרן, פחות בור. יותר מחובר למציאות, יותר יעיל ויותר חכם.


זה המצב והעובדות לגבי רוב מוחלט בקרב צרכני וצרכניות הקנאביס, בלי רישיון ממשרד מושחת או עם רישיון: אנשים טובים, שמחים, מתפקדים, חיים חיים מלאים, מועילים וטובים לסביבתם. כמובן, העובדה שרודפים אותנו מלחיצה ופוגעת בנו, העובדה שרובנו, כל מי שאין לו רישיון, מוגדרים עבריינים פליליים מלחיצה ופוגעת בנו. העובדה שחלקנו מתפרנסים מעבודות בשוק הקנאביס הלא חוקי מלחיצה ופוגעת בנו וכמו בכל קבוצה, חלק קטן מצרכני וצרכניות קנאביס הם חרא של בני אדם, חלק סובלים ממצבים רגשיים וגופניים קשים שהופכים אותם לאנשים קשים, יש הכל, כי אנחנו בני אדם רגילים לחלוטין, לכאורה בלי שום קשר אחד לשני, מכל שכבות האוכלוסיה, מכל סוגי האמונות, מכל המעמדות הכלכליים, מכל השכבות התרבותיות, ומכל מקום גיאוגרפי.


איסורים שונים שגררו סנקציות חברתיות לרבות אלימות, כנגד צרכני וצרכניות קנאביס, קיימים כבר מעל ל-700 שנה ואולי אף יותר. בחלק מהמדינות המוסלמיות והבודהיסטיות צריכת קנאביס הובילה לעונשים פיזיים בצורה של מלקות או הכאה במקלות וכן להתעללות במוסדות סאדיסטים "פסיכיאטריים", לכליאה, הגליה ואף למוות.


מקור האיסור על קנאביס הוא באסלאם וסמוטריץ' הוא טיפש שתוקף את בני עמו

ב-100 השנים האחרונות הקנאביס אסור כמעט בכל העולם מתוקף העובדה שביוזמתו של פקיד מוסלמי ממצרים ובתמיכת תנועת ההתנזרות בארה"ב ופקידי בובה סיניים מטעם הבריטים הוא נכנס לאמנת האופיום.

עידן המלחמה בסמים החל ב-18.6.1971. בשל חוסר תעסוקה לחייליה ואינטרסים מושחתים מהיסוד של נשיאה ניקסון, יימח שמו, הודיעה ארה"ב: "מעכשיו מותר לצאת למלחמה נגד אזרחי מדינות זרות להכחדת צמח הקנאביס, הקוקה והאופיום הגדלים ללא רישיון מארה"ב". יש לציין שרישיונות רבים לגידול אופיום וקוקה חולקו ומחולקים ע"י ממשלת ארה"ב לחברות תרופות.

באמצעות האיום הזה ארה"ב ותאגידי מדינה נוספים חוייבו באיומי מלחמה לרדוף את אזרחיהם וארה"ב יצאה למסעות התעללות באזרחי מדינות זרות תוך הכנעת הצבאות המקומיים שרובם נכנעו ללא קרב בשל תלות כלכלית וצבאית בארה"ב.


מאז, כמעט כל המדינות בעולם רודפות אחרי צרכני וצרכניות קנאביס וכן אחרי ספקינו המגדלים והמשווקים, באלימות בלתי נתפסת, מבצעות מעשי שנאה המאורגנים על ידי תאגידי המדינה ומקבלי משכורות ממנו, כאילו היינו חברים בארגון פשע בינלאומי שחותר תחת יסודות החברה האנושית.

ניקסון קרא לקנאביס, לקוקה ולאופיום (שלא גדלו באישורו):"אויב הציבור מס 1". טרור? טילים גרעיניים? רעב? תאונות דרכים? שינוי האקלים? סרטן? מגפות? הצחקתם אותו... הצמחים האלה! הם הסכנה מס. 1!

מאחר וברור שניקסון לא חשב ככה, כי טיפש מושלם הוא לא היה, ברור שהוא עשה הכל מטעמי רדיפת כח, כסף וכבוד, וזה הופך אותו בעיני לזכאי לתואר האדם המנוול ביותר בכל הזמנים, או לפחות מתמודד רציני לתואר.

ואם הקנאביס הוא אויב הציבור מס. 1, למה זה הופך אותנו? לחיילים בארגון שלו! מפיצי הרעה! מחביאים אותו בגופנו בצורת אדים! משת"פים של אויב הציבור הנורא ביותר!


ריצ'רד ניקסון - אחד החלאות הנוראיות שהעולם ידע; תמונה מויקיפדיה

מי שממש משתף פעולה עם הצמח ומגדל אותו, סוחר בו, או עובר איתו גבולות - הוא כבר בלי ספק בוגד! אתם יודעים בכמה מדינות יש עונש מוות על סחר או גידול סמים? הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים. כמעט בכל מדינה שבה יש עונש מוות הוא מושת גם על סוחרי סמים וסוחרי קנאביס בכללם.


עונש מוות בעולם - איפה שאדום - הורגים גם סוחרי קנאביס

בנוסף לאלימות שהופעלה ומופעלת כנגדנו, בצורה של מעצרים וכליאה, הומצאה שיטת "הרישום הפלילי" שמשמעותה הרחקה מהחברה בלי לסלק אותך ממנה. הרישומים פליליים לא מאפשרים להתקדם בסולם הדרגות החברתי, לעבוד במקצועות חופשיים, לקבל רשיונות מהמדינה, לזכות במכרזים ועל ידי כך הרחיקו ואנו עדיין מורחקים מהמעמד של אליטות חברתיות. הרישום הפלילי הוא ממש מכשיר אנטי-חברתי לדחיקה לחיי פשע ופס ייצור לעבריינים.


האלימות והדחייה החברתית הובילה גם לפסילתנו כבני או בנות זוג פוטנציאליים, ככשירים להורות ובראייה אובייקטיבית, מדובר בניסיון להכחיד את המטען הגנטי שלנו, או לפחות את היכולת שלנו להעביר את תפיסת עולמנו לצאצאינו.

כאשר מופעלת במשך עשרות רבות של שנים מדיניות של הסתה, אלימות וגזל המאורגנים על ידי תאגידי המדינות כנגד התנהגות מסוימת, במקרה הזה צריכת פרח של צמח, מי שנוהג באותה ההתנהגות עלול להגיע להתנגשות עם החוק, בה הוא יפסיד כמובן. הדבר מוביל ליצירה וחיזוק של נורמה חברתית שלילית ותיוג.


אנחנו נמצאים 50 שנה אחרי תחילת עידן המלחמה בסמים, כמאה שנים אחרי האיסור הבינלאומי על צריכת קנאביס, וכ-700 שנה מאז הוא נולד כאיסור אסלמי. השנים הרבות של הפצת השנאה יצרו סיטואציה שמחנכים לפחד מקנאביס ולהתרחק מצרכני וצרכניות קנאביס.

הפחד והריחוק יוצרים זרות, והזרות מגבירה את השנאה, והשנאה יוצרת דה-הומניזציה שמגיעה אפילו לכך ששולחים צרכני וצרכניות קנאביס לאשפוזים פסיכיאטריים כפויים תחת שם הקוד הפסול "גמילה", לכאורה מתוך רצון "לעזור". אין אלו אלא טיפולי המרה פסולים. רבים מתאבדים אחרי האשפוזים הקשים הללו.


ח"כ מיכל וולדיגר -הלוביסטית של צבא הגומלים

הקנאביס לא חוקי היום, לא בגלל שהוא לא טוב, כי הקנאביס הוא טוב ו- THC זה טוב וקנבינואידים זה טוב. הקנאביס לא חוקי היום לא בגלל שזה מסוכן על הכביש, כי מחקרים מוכיחים שצריכת קנאביס מתונה לא רק שלא מגדילה את הסיכון לתאונות קשות, אלא היא מקטינה אותה. הקנאביס לא חוקי לא בגלל הדאגה לבני הנוער, שהם הסובלים הראשיים מחוסר החוקיות. מאות בני נוער בישראל נזרקים לאשפוזים פסיכיאטריים בכפיה שהובילו לייאוש קיומי ונסיונות התאבדות. הקנאביס לא חוקי היום לא בגלל אינטרסים זרים של חברות תרופות, למרות שאין ספק שיהיו השלכות כלכליות עליהן, אבל לא הן מי שמטילות מגבלות ולא הן חוללו את השנאה.

ישנו מחקר מפורסם בפסיכולוגיה שנקרא "5 קופים וסולם"; במסגרת הניסוי הכניסו 5 קופים לכלוב ושמו באמצע סולם ובראשו בננות. כל פעם שקוף עלה לקחת בננה – התיזו מים קפואים על כל הקופים. כתוצאה, הקופים היכו כל קוף שביקש לטפס לעלות בסולם, עד שאף אחד מהם לא חשב לעשות זאת.

ואז, החוקרים הוציאו קוף אחד, והכניסו קוף חדש. הקוף החדש ביקש לעלות בסולם ומיד קיבל מכות מכל הקופים, כך מספר פעמים עד שהוא לא דמיין לעלות בסולם, למרות שלא ידע למה, כי הוא מעולם לא חווה את המקלחת הקרה. וכך, הוציאו קוף אחרי קוף עד שלא נשאר אף לא אחד מחמשת הקופים המקוריים שקיבלו מקלחת קרה, ולמרות זאת, אף אחד מהם לא ניסה לקחת את הבננה ומי שניסה קיבל מכות מהשאר, אפילו שלא היה להם מושג למה.

הניסוי ממחיש מה קורה במעבר הדורות אל מול איסור אלים: בשלב מסויים כולם מצייתים, אבל אף אחד לא יודע למה. אם היו עוברים מספר דורות והקופים היו יודעים לדבר הם בטח היו אומרים שזו בננה קדושה מהחלל, או שהיא סם מסוכן בפקודת הסמים – ולכן חייבים לתת מכות לכל מי שמנסה לקחת את הבננה.

וכך יצרו החוקרים שנאה ללא סיבה.ומפה אפשר להבין למה הקנאביס לא חוקי: בגלל שנאה עזה כלפי הצרכנים והצרכניות, שתחילתה בבורות ושחיתות. מעולם לא הייתה לשנאה הזו הצדקה. זו שנאה שטופחה במשך מאות שנים באמצעות אלימות-מאורגנת-מדינתית, איומים והסתה. שונאים את צרכני וצרכניות הקנאביס, שונאים את המגדלים של צמח הקנאביס. שונאים את המשווקים של צמח הקנאביס. אין לשונאים האלה כבר מושג למה. כמו בניסוי 5 הקופים והסולם, הם לא שואלים שאלות, הם רק "מקיימים את הוראות החוק" כי "ככה זה היה תמיד".

שונאים אותנו עד כדי כך שרואים בנו בני אדם נחותים, כאלה שהיה עדיף שלא היו קיימים, שחייבים "לתקן". סתם! על לא עוול בכפינו!


דמיין רגע מה היה קורה אם היינו מציעים לזרוק ל-3 שנות מאסר את כל מי שמתפלל לדוגמא. היינו אומרים ש"תפילות זה אויב הציבור מס 1", לא משנה של ישראלים[1], מוסלמים, נוצרים או בודהיסטים. את הוגי הדעות וכותבי הספרים, הרבנים, השייחים והכמרים, וכל מי שמדפיס או מפיץ את ספריהם נציע לזרוק ל-20 שנה בכלא או אפילו להרוג אותם וכמובן להלאים את רכושם כי "הם מנצלים את צרכני הדת המכורים והמסכנים שיעשו הכל בשביל עוד מנת דת, כולל לצאת למלחמות, לשדוד ולגנוב". כמובן שלא נפעיל את החוק נגד כולם, כי יש לנו חמלה ! בפעמים הראשונות ניתן קנסות של 1,000 ₪. מי שרק מחזיק ספר תפילה יקבל קנס של 500 שקל ואך ורק את מי שלא יפסיק את התנהגותו המזיקה ניקח להליכים פליליים, ואפילו באותם ההליכים נאפשר להם, בהתנשאות כמובן, להיכנס ל"גמילה" באמצעות אשפוזים פסיכיאטריים אלימים במחלקות סגורות למשך חודשים ארוכים.


נקרא לזה... "חינוך מחדש". כמו שהיה בברה"מ של סטאלין, במדינות אסלאם רבות, בקובה הקומוניסטית, באלבניה של אנוור הוג'ה, קמבודיה תחת הקמר רוז'. כמו בסין.

האם דעה כזו הייתה מתקבלת ציבורית כדעה לגיטימית, או שהיו שואלים אותנו "מאיפה השנאה?". יש להניח שאפילו היו קוראים לנו שונאי ישראל, אנטישמיים, איסלמופובים ורואים בנו פסיכופטים מסוכנים. בצדק למען האמת, לא?


אז הגיע הזמן לומר זאת בצורה הברורה ביותר: מי שתומכים בהמשך רדיפתנו באופן אלים ולארגן זאת על ידי תאגיד מדינת ישראל, חולים במחלת השנאה. אם מישהו צריך טיפול פסיכיאטרי – זה הם! קנאבופובים וחרדי THC. אין פה אה, בה או מה, אלו שונאים!

רובם המוחלט אפילו לא מודעים לכך שהם שונאים, כי הם ינקו את השנאה הזו מחלב אימם ומהסביבה בה גדלו יום יום החל מינקות, כמו שסופגים שנאה כלפי גנבים ואויבים. כמו הקופים שביקשו לעלות לבננה וקיבלו מכות.השונאים שלנו מעולם לא פיקפקו לרגע בהצדקות שהם נותנים לאלימות והגזל המאורגנים-מדינתית שמופעלעם נגדנו ולא שאלו "למה", בגלל שלדעתם "חוק זה חוק" וגם "לא סתם יש חוק".

הגיע הזמן להעיר אותם ולהאיר את תשומת ליבם.
---------- [1]אני לא משתמש במילה "יהודים" מאחר ותאגיד מדינת ישראל אינו קוממות של שבט יהודה, אלא של כל 12 שבטי ישראל, בני יעקב שקיבל את השם "ישראל", ויהודה הוא רק אחד מהם. השימוש במילה "יהודים" מגיע מהנצרות, שהשתמשה במילה "Judas", על שם יהודה איש קריות, כמילה דו-משמעית (א) מישהו מעם ישראל או (ב) בוגד. הנאצים כמובן אימצו. לדעתי אין סיבה לאמץ את מילת הגנאי הזו כמין איזה צעד של ריקליימינג. אנחנו העם הישראלי, אנחנו ממשיכי מורשת ישראל (יעקב), אנחנו מאמינים בדת משה וישראל (יעקב). אין מורשת יהודה, אין דת יהודה – יש רק מורשת ישראל (יעקב) ודת משה וישראל (יעקב), ולכן גם אין "יהודים" אלא רק "ישראלים".

59 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page